Filtruj

Producent

Rozmiar

Kontakt: 781 053062 ................................. Email: Piechpol@op.pl

Szukaj

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Brak wyników

Kategorie

Producent

Filtruj Wyczyść wszystkie filtry

Rozmiar

Cena

Od ponad wieku firma Ansell dostarcza najbardziej zaawansowane rozwiązania ochronne dla milionów ludzi… w pracy, w domu i na szkodę.

W tym roku 2018 jest wyjątkowym kamieniem milowym w firmie Ansell, tak jak 125 lat temu rozpoczęła się nasza historia . Nasza podróż rozpoczęła się w 1893 roku, kiedy John Boyd Dunlop założył australijski oddział Dunlop Pneumatic Tire Company w celu produkcji rowerów w Melbourne w Australii. Jednym z zatrudnionych mechaników był pracowity młody mężczyzna o nazwisku Eric Norman Ansell.

W 1905 r. Eric Ansell dostrzegł okazję, gdy jego pracodawca chciał pozbyć się niektórych urządzeń produkcyjnych. Z tym odrzuconym urządzeniem założył firmę Ansell Rubber Company, początkowo firmę produkującą balony i prezerwatywy, która ostatecznie rozszerzyła się na chirurgiczne, domowe i robocze rękawice.

Od tego czasu miliony ludzi zaczęły polegać na innowacyjnych produktach i rozwiązaniach bezpieczeństwa firmy Ansell, aby chronić je w domu lub w pracy. To samo poświęcenie jakości i innowacyjności, które rozpoczęło się od Erica Ansella, trwa do dziś, ponieważ firma Ansell rozwinęła się, by służyć 25 globalnym gałęziom przemysłu w 120 krajach w sposób, który kształtuje i chroni nasz nowoczesny świat.

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj